CEYA PLASTİK

Sürdürülebilir çözümleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup müşterilerinin ve paydaşlarının daimî çözüm ortağı olma misyonuyla, kendini  ispatlamış markalar ile uzun yıllardır iş birliği yapmaktadır. 

Güvenilir, yenilikçi, içten, cesur ve katılımcı temel değerleri doğrultusunda müşterileri ve paydaşları ile güvene dayalı ve uzun süreli ilişkiler oluşturmakta ve onlara özel esnek çözümler geliştirmektedir.

Otomotivden beyaz eşyaya, mobilya, matbaa ve reklam, ambalaj gibi  sektöründe öncü birçok markaya sunduğu hizmetler ile elde ettiği üretim tecrübesini, pazarın ihtiyaçlarını da gözeterek yaptığı yatırımlarla  ürün çeşitliliğini artırmaya devam etmektedir.

Ceya plastik, çevre politikası ile  enerji kaynaklarını etkin kullanmakta, enerji tasarrufunu artıracak, atıkları azaltacak, kirliliği önleyecek yöntemler geliştirmektedir.

MİSYON

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli iyileştirerek, müşterilerimizin tüm beklentilerini en üst seviyede karşılamak, tüm taraflarla iletişimi güçlendirerek rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak, ülkemizin ilerleyişine katkıda bulunmaktır.

VİZYON

Çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızla süreçlerimizi sürekli iyileştirerek değerlerimizi yükseltmek.

 

ürünlerimiz

PVC ASETAT

Detaylar

ENDÜSTRİYEL BANTLAR

Detaylar

PET FİLM

Detaylar

PVC / POLİPROPİLEN Sticker

Detaylar

SELEFON

Detaylar

Ceya Plastik

Sizi destekleyen ve birlikte büyüyen projeler için, sizler için.

Tüm projeler, toptan alımlar veya numune ürünler için ofisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Copyright 2024 © C e y a P l a s t i k

Cloud Dijital Cloud Bilişim